ORARI I LIGJERATAVE
PROGRAMI |
PROFESORI |
LËNDA |
GRUPI |
DATA |
ORA E FILLIM |
ORA E MBARIMIT |
NR I ORAVE |
SALLA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Doktor i Stomatologjisë | Granita Muhaxheri | UGDP-DC-4086/20 Mjekësi Orale-2 | Ligjerata | 29-03-2024 | 10:00:00 PM | 10:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Doktor i Stomatologjisë | Jeta Kelmendi | UGDP-DC-4084/20 Ortodonci-2 | Ligjerata | 29-03-2024 | 11:00:00 PM | 12:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Doktor i Stomatologjisë | Venera Bimbashi | UGDP-DC-3065/21 Protetika-3 | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Doktor i Stomatologjisë | Dashnor Bukleta | UGDP-DC-4083/20 Kirurgji Orale-3 | Ligjerata | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Doktor i Stomatologjisë | Lulejeta Ferizi-Shabani | UGDP-DC-3064/21 Stomatologji Preventive | Ligjerata | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Doktor i Stomatologjisë | Shefqet Mrasori | UGDP-A-200-5022/12 Endodonci - 2 | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Klejda Tani | VAFT-3 Vlerësimi dhe Analiza në FT-3 | Ligjerata | 29-03-2024 | 9:00:00 PM | 12:45:00 PM | 4.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Naim Fanaj | BNurs-NRS-3064/21 Lëndë zgjedhore V.Metodologjia e hulumtimit | Ligjerata | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Manushqe Bukleta | UGDP-DC-2044.2/22 Protetika - 1 | Ligjerata | 29-03-2024 | 11:00:00 PM | 12:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shpresa Jerliu Surdulli | BNurs-Nrs-3062/21 Supervizioni në Infermieri | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Sebahate Hamiti Alidema | LZ4.P.Dg.S22 LZ4. Procedurat diagnostike në stomatologji | Ligjerata | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Teuta Kutllovci | UGDP-DC-2045/22 Siguria e pacientit dhe e personelit | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Teuta Kutllovci | UGDP-DC-2045/23 Siguria e pacientit dhe e personelit | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Krenar Dobroshi | BAPH-EC-3064.2/21 Lëndë zgjedhore V. Kozmetologji | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Lulejeta Ferizi-Shabani | UGDP-DC-3064/23 Stomatologji Preventive | Ligjerata | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Baton Kelmendi | BAPH-CPD-3063/21 Metodologjia e Hulumtimeve | Ligjerata | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Selvete Shuleta | BAPH-EC-3064.3/21 Lëndë zgjedhore VI. Interaksionet e Barnave | Ligjerata | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Nita Kelmendi Hysa | LZ4.FT LZ4. Fititerapo | Ligjerata | 29-03-2024 | 12:00:00 PM | 1:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Ardita Idrizaj Mekaj | MPF Menaxhimi i praktikës farmaceutike | Ligjerata | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Bekim Sejdiu | LZ5.KP LZ5. Kujdesi Paliativ | Ligjerata | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Shefqet Mrasori | UGDP-A-200-5022/21 Endodonci - 2 | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
SHENDET PUBLIK DHE MJEDISOR | Mimoza Maksutaj | SSH & E22 Sistemet Shëndetësore dhe Ekonomika Shëndetësore | Ligjerata | 29-03-2024 | 12:00:00 PM | 2:45:00 PM | 3.00 | Ligjerata |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Granita Muhaxheri | UGDP-DC-4076/17 Mjekësi Orale-1 | Ligjerata | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Vlora Hyseni-Cakolli | UGDP-DC-4075/14 Periodontologji-1 | Ligjerata | 29-03-2024 | 1:45:00 PM | 3:15:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor I Mamisë | Naim Fanaj | BAPH-CPD-3063/21 Metodologjia e Hulumtimeve | Ligjerata | 29-03-2024 | 11:00:00 PM | 12:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Granita Muhaxheri | UGDP-DC-4076/17 Mjekësi Orale-1 | Ligjerata | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Basri Lenjani | N21 Ndihma Urgjente Mjekësore | Ligjerata | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Albana Hasaj Idrizaj | BADR-RC-3055/21 Rezonanca magnetike | Gr 2 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 11:45:00 AM | 3.00 | Gr 2 |
SHENDET PUBLIK DHE MJEDISOR | Albiona Rashiti-Bytyci | SJIPSH Sëmundjet Jo-infektive dhe Promovimi i Shëndetit | Gr 1 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
SHENDET PUBLIK DHE MJEDISOR | Mimoza Maksutaj | SSH & E22 Sistemet Shëndetësore dhe Ekonomika Shëndetësore | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Arta Ismajli | BPhTh-CS-2028/22 LZ4. Bazat e Transformimit Motorik | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Defrim Pinduku | BPhTh-PhThC-2044/22 Fizioterapia ne Reumatologji | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Avni Kryeziu | BPhTh-CS-2026/22 Reumatologji | Gr 1 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Violeta Zatriqi | BPhTh-CC-2042.1/22 Shkencat Klinike 2 - Kirurgji e përgjithshme | Gr 2 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Defrim Pinduku | BPhTh-PhThC-2044/22 Fizioterapia ne Reumatologji | Gr 2 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Ardian Kadolli | BPhTh-PhThC-2043/22 Fizioterapia në ortopedi | Gr 3 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Arta Ismajli | BPhTh-CS-2028/22 LZ4. Bazat e Transformimit Motorik | Gr 3 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Defrim Pinduku | BPhTh-PhThC-2044/22 Fizioterapia ne Reumatologji | Gr 3 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Qendresa Veselaj | VAFT-3 Vlerësimi dhe Analiza në FT-3 | Gr 4 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Gresa Stublla | BPhTh-EC-2047.1/22 Lënda zgjedhore III. Protetika & Ortotika | Gr 4 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Violeta Zatriqi | BPhTh-CC-2042.1/22 Shkencat Klinike 2 - Kirurgji e përgjithshme | Gr 5 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Kaltrina Aliu | BPhTh-EC-2047.1/22 Lënda zgjedhore III. Protetika & Ortotika | Gr 5 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Qendresa Veselaj | VAFT-3 Vlerësimi dhe Analiza në FT-3 | Gr 5 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Ardian Kadolli | BPhTh-PhThC-2043/22 Fizioterapia në ortopedi | Gr 6 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 6 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Violeta Zatriqi | BPhTh-CC-2042.1/22 Shkencat Klinike 2 - Kirurgji e përgjithshme | Gr 6 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 6 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Avni Kryeziu | BPhTh-CS-2026/22 Reumatologji | Gr 6 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 6 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Feim Gashi | BPhTh-PhThC-3058/21 Praktika Klinike | Gr 1 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 1:45:00 PM | 5.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Fejzulla Ahmeti | BPhTh-PhThC-3058/21 Praktika Klinike | Gr 2 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 1:45:00 PM | 5.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Visar Bllaca | BPhTh-PhThC-3058/21 Praktika Klinike | Gr 3 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 1:45:00 PM | 5.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Xhorxhina Peshku | BPhTh-PhThC-3064.120 Lëndë zgjedhore VI. Studim terapeutik | Gr 4 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 10:45:00 AM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Xhorxhina Peshku | BPhTh-PhThC-3064.120 Lëndë zgjedhore VI. Studim terapeutik | Gr 5 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Xhorxhina Peshku | BPhTh-PhThC-3064.120 Lëndë zgjedhore VI. Studim terapeutik | Gr 6 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 6 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Gent Misini | LZ1.Biosta23 LZ1.Biostatistikë | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genista Mustafa | BNurs-NRS-1022.1/23 Anatomi Humane | Gr 1 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 1 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Aferdita Avdiu | BNurs-BMS-1024/23 Programi Diagnostik Terapeutik | Gr 2 | 29-03-2024 | 10:00:00 AM | 10:45:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genta Radoniqi | LZ1.Biosta23 LZ1.Biostatistikë | Gr 2 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genista Mustafa | BNurs-NRS-1022.1/23 Anatomi Humane | Gr 2 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 2 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Aferdita Avdiu | BNurs-BMS-1024/23 Programi Diagnostik Terapeutik | Gr 3 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 11:45:00 AM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 3 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genta Radoniqi | LZ1.Biosta23 LZ1.Biostatistikë | Gr 3 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genista Mustafa | BNurs-NRS-1022.1/23 Anatomi Humane | Gr 3 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-BMS-1024/23 Programi Diagnostik Terapeutik | Gr 4 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 9:45:00 AM | 1.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-CS-1021.1/23 Kujdesi për pleq | Gr 4 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 10:45:00 AM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-CS-1021.1/23 Kujdesi për pleq | Gr 5 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 AM | 2.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-CS-1021.1/23 Kujdesi për pleq | Gr 6 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 AM | 2.00 | Gr 6 |
Doktor i Stomatologjisë | Qendresa Hoti | UGDP-BMS-1025.1/19 Biokimi | Gr 5 | 29-03-2024 | 12:00:00 AM | 1:45:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Qendresa Hoti | UGDP-BMS-1025.1/23 Biokimi | Gr 5 | 29-03-2024 | 12:00:00 AM | 1:45:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Genista Mustafa | UGDP-BMS-1023/23 Anatomi humane - 2 | Gr 5 | 29-03-2024 | 2:00:00 AM | 4:00:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Kemajl Gashi | UGDP-BMS-1014/23 Fiziologji | Gr 5 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 6:00:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Gentianë Morina | BBL-EC-1026.6/23 LZ1. Legjislacion Shëndetësor | Gr 5 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
Doktor i Stomatologjisë | Shera Kosumi | UGDP-DC-3065/21 Protetika-3 | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Doktor i Stomatologjisë | Rina Bicaj | UGDP-3066/19 LZ6.Stomatologjia në shëndetin publik | Gr 4 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 1:45:00 PM | 1.00 | Gr 4 |
Doktor i Stomatologjisë | Rina Bicaj | UGDP-3066/19 LZ6.Stomatologjia në shëndetin publik | Gr 5 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Feride Thaqi | BNurs-NRS-2042/22 Psikologjia në Infermieri dhe Kujdes Shëndetësor | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Rushit Jashari | BPhTh-CC-2031/22 Neurologjia klinike | Gr 1 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Ramiz Prekadini | BNurs-NRS-2041.2/22 Mjekësi Interne | Gr 1 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Feride Thaqi | BNurs-NRS-2042/22 Psikologjia në Infermieri dhe Kujdes Shëndetësor | Gr 2 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Rushit Jashari | BPhTh-CC-2031/22 Neurologjia klinike | Gr 2 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Ramiz Prekadini | BNurs-NRS-2041.2/22 Mjekësi Interne | Gr 2 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Ramiz Prekadini | BNurs-NRS-2041.2/22 Mjekësi Interne | Gr 3 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Feride Thaqi | BNurs-NRS-2042/22 Psikologjia në Infermieri dhe Kujdes Shëndetësor | Gr 3 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Rushit Jashari | BPhTh-CC-2031/22 Neurologjia klinike | Gr 3 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Rushit Jashari | BPhTh-CC-2031/22 Neurologjia klinike | Gr 4 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Ramiz Prekadini | BNurs-NRS-2041.2/22 Mjekësi Interne | Gr 4 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Feride Thaqi | BNurs-NRS-2042/22 Psikologjia në Infermieri dhe Kujdes Shëndetësor | Gr 4 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Kaltrine Zenuni | BAPH-EC-2047.11/17 Lëndë zgjedhore III. Dozologji | Gr 5 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shpresa Makolli | BNurs-NRS-2031/22 Kujdesi Infermieror per Pacientet Internistike | Gr 5 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shpresa Makolli | BNurs-NRS-2031/22 Kujdesi Infermieror per Pacientet Internistike | Gr 6 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 6 |
Doktor i Stomatologjisë | Agron Bytyqi | UGDP-DC-50105/19 Implantologji | Gr 3 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 10:45:00 AM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Kaltrine Zenuni | BAPH-EC-2047.11/17 Lëndë zgjedhore III. Dozologji | Gr 6 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Gr 6 |
Doktor i Stomatologjisë | Genc Rukiqi | UGDP-ADC-50101/19 Protetika-7 | Gr 4 | 29-03-2024 | 9:00:00 PM | 10:45:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Doktor i Stomatologjisë | Genc Rukiqi | UGDP-ADC-50101/19 Protetika-7 | Gr 5 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 AM | 2.00 | Gr 5 |
Doktor i Stomatologjisë | Diellona Perolli | UGDP-ADC-50102/19 Endodonci - 4 | Gr 4 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 AM | 2.00 | Gr 4 |
Doktor i Stomatologjisë | Diellona Perolli | UGDP-ADC-50102/19 Endodonci - 4 | Gr 5 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
Doktor i Stomatologjisë | Edmond Prokshaj | UGDP-DC-50106/19 Kirurgji Maxillofaciale-1 | Gr 4 | 29-03-2024 | 1:00:00 AM | 2:45:00 AM | 1.00 | Gr 4 |
Doktor i Stomatologjisë | Edmond Prokshaj | UGDP-DC-50106/19 Kirurgji Maxillofaciale-1 | Gr 5 | 29-03-2024 | 3:15:00 AM | 5:00:00 AM | 2.00 | Gr 5 |
Bachelor I Mamisë | Naim Fanaj | H21 Hyrje në Metodologjinë e Hulumtimit | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 1:45:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor I Mamisë | Naim Fanaj | H21 Hyrje në Metodologjinë e Hulumtimit | Gr 2 | 29-03-2024 | 10:00:00 AM | 10:45:00 AM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Dea Dervishi | BADR-BBS-1026/23 BAkteriologji,Asepsë,Sterilizim | Gr 1 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Laureta Kadrijaj | BAPH-SC-1026/23 English Language-(2) | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 1:45:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Laureta Kadrijaj | BAPH-SC-1026/23 English Language-(2) | Gr 2 | 29-03-2024 | 12:00:00 PM | 12:45:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Dea Dervishi | BADR-BBS-1026/23 BAkteriologji,Asepsë,Sterilizim | Gr 2 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Laureta Kadrijaj | BAPH-SC-1026/23 English Language-(2) | Gr 3 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Aferdita Kuqi-Hyseni | BADR-BBS-1026/23 BAkteriologji,Asepsë,Sterilizim | Gr 3 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Flora Ramizi | BAPH-PHC-2044.2/22 Farmakokinetikë | Gr 3 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Flora Ramizi | BAPH-PHC-2044.2/22 Farmakokinetikë | Gr 2 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Flora Ramizi | BAPH-PHC-2044.2/22 Farmakokinetikë | Gr 5 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Arbeneshe Arbneshi | LZ4.FT LZ4. Fititerapo | Gr 2 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Nora Elshani | BAPH-PHC-2041/22 Farmakologjia Speciale | Gr 4 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 4:00:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Ardian Ukmata | BAPH-PHC-2044/22 Biofarmaci | Gr 5 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Ardian Ukmata | BAPH-PHC-2044/22 Biofarmaci | Gr 2 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Sulltane Havolli | BAPH-PHC-2045/22 Analiza Farmaceutike | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 AM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Nora Elshani | BAPH-PHC-2041/22 Farmakologjia Speciale | Gr 5 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 6:00:00 PM | 2.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:30:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Doriana Berberi | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 1 | 29-03-2024 | 2:30:00 PM | 3:15:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Doriana Berberi | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 2 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 2 | 29-03-2024 | 4:00:00 PM | 5:30:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 3 | 29-03-2024 | 2:30:00 PM | 4:00:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Doriana Berberi | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 3 | 29-03-2024 | 4:00:00 PM | 4:45:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Doriana Berberi | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 4 | 29-03-2024 | 4:45:00 PM | 5:30:00 PM | 1.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 4 | 29-03-2024 | 5:30:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Besfort Kryeziu | BBL-BLS-1022.1/23 Anatomi Humane | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Burbuqe Kurtaj | BBL-BBS-1024/23 Mikroskopimi dhe Fototeknikat | Gr 2 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 AM | 2.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Burbuqe Kurtaj | BBL-BBS-1024/23 Mikroskopimi dhe Fototeknikat | Gr 3 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Ariana Shoshi | BBL-BLS-1022.2/23 Histologji Humane | Gr 1 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 AM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Ariana Shoshi | BBL-BLS-1022.2/23 Histologji Humane | Gr 2 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Ariana Shoshi | BBL-BLS-1022.2/23 Histologji Humane | Gr 3 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Aferdita Kurtaj | BBL-BLS-1022.3/23 Fiziologji | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Aferdita Kurtaj | BBL-BLS-1022.3/23 Fiziologji | Gr 2 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Aferdita Kurtaj | BBL-BLS-1022.3/23 Fiziologji | Gr 3 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Biokimisë Laboratorike | Liridona Gashi | BBL-BLS-2043/22 Kimi Klinike 1 | Gr 3 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 12:45:00 AM | 4.00 | Gr 3 |
DOKTOR I STOMATOLOGJISË | Gentianë Morina | BBL-EC-1026.6/23 LZ1. Legjislacion Shëndetësor | Gr 5 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Vlora Hyseni-Cakolli | ADHD-1021 Praktika klinike dentare/Asistimi-I | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 5:00:00 PM | 4.00 | Gr 1 |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Bajram Koçinaj | ADHD-1021 Praktika klinike dentare/Asistimi-I | Gr 1 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 5:00:00 PM | 4.00 | Gr 1 |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Vlora Hyseni-Cakolli | ADHD-1021 Praktika klinike dentare/Asistimi-I | Gr 1 | 29-03-2024 | 9:00:00 PM | 12:45:00 PM | 4.00 | Gr 1 |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Bajram Koçinaj | ADHD-1021 Praktika klinike dentare/Asistimi-I | Gr 1 | 29-03-2024 | 9:00:00 PM | 12:45:00 PM | 4.00 | Gr 1 |
Asistent Dentar dhe Higjienist Dentar | Bajram Koçinaj | UGDP-DC-3064/23 Stomatologji Preventive | Gr 1 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Farmacisë Komunitare | Blerta Pajaziti | BAPH-PHC-2045/22 Analiza Farmaceutike | Ligjerata | 29-03-2024 | 12:00:00 PM | 1:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Feim Gashi | BPhTh-PhThC-2044/22 Fizioterapia ne Reumatologji | Ligjerata | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Flamur Ukaj | BNurs-EC-3056.2/22 Kujdesi Infermieror për të sëmurët e ORL | Ligjerata | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Ismet Shalaj | BPhTh-PhThC-2041/22 Kineziologji Klinike me Kinezimetri - 2 | Ligjerata | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 6:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Feim Gashi | BPhTh-PhThC-3058/21 Praktika Klinike | Gr 1 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 1:45:00 PM | 5.00 | Gr 1 |
Doktor i Stomatologjisë | Edmond Prokshaj | KMF19 Kirurgji maksilofaciale-2 | Gr 2 | 29-03-2024 | 10:30:00 AM | 12:00:00 AM | 2.00 | Gr 2 |
Doktor i Stomatologjisë | Edmond Prokshaj | KMF19 Kirurgji maksilofaciale-2 | Gr 3 | 29-03-2024 | 12:00:00 AM | 1:30:00 AM | 2.00 | Gr 3 |
Doktor i Stomatologjisë | Genc Rukiqi | UGDP-ADC-50101/19 Protetika-7 | Gr 4 | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 12:45:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Doktor i Stomatologjisë | Genc Rukiqi | UGDP-ADC-50101/19 Protetika-7 | Gr 5 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 AM | 2.00 | Gr 5 |
Doktor i Stomatologjisë | Merita Kotori | UGDP-A-200-5024/19 Metodologjia e hulumtimit në Stomatologji | Gr 4 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Doktor i Stomatologjisë | Merita Kotori | UGDP-A-200-5024/19 Metodologjia e hulumtimit në Stomatologji | Gr 5 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genta Radoniqi | BNurs-EC-1026/23 Lënda zgjedhore I. Biostatistikë | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genista Mustafa | BNurs-NRS-1022.1/23 Anatomi Humane | Gr 1 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Doktor i Stomatologjisë | Diellona Perolli | UGDP-ADC-50102/19 Endodonci - 4 | Gr 4 | 29-03-2024 | 11:00:00 AM | 12:45:00 AM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 1 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genta Radoniqi | LZ1.Biosta23 LZ1.Biostatistikë | Gr 2 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genista Mustafa | BNurs-NRS-1022.1/23 Anatomi Humane | Gr 2 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 2 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 3 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genta Radoniqi | LZ1.Biosta23 LZ1.Biostatistikë | Gr 3 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Doktor i Stomatologjisë | Valon Hyseni | UGDP-MC-50103/19 Mjekësi ligjore | Gr 4 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Genista Mustafa | BNurs-NRS-1022.1/23 Anatomi Humane | Gr 3 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Doktor i Stomatologjisë | Valon Hyseni | UGDP-MC-50103/19 Mjekësi ligjore | Gr 5 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-BMS-1024/23 Programi Diagnostik Terapeutik | Gr 4 | 29-03-2024 | 8:00:00 AM | 8:45:00 AM | 1.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-CS-1021.1/23 Kujdesi për pleq | Gr 4 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 10:30:00 AM | 2.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-BMS-1024/23 Programi Diagnostik Terapeutik | Gr 5 | 29-03-2024 | 10:30:00 AM | 11:15:00 AM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-CS-1021.1/23 Kujdesi për pleq | Gr 5 | 29-03-2024 | 11:15:00 AM | 12:0:00 AM | 1.00 | Gr 5 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-BMS-1024/23 Programi Diagnostik Terapeutik | Gr 6 | 29-03-2024 | 12:45:00 PM | 1:30:00 PM | 1.00 | Gr 6 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Hidajete Hasani | BNurs-CS-1021.1/23 Kujdesi për pleq | Gr 6 | 29-03-2024 | 1:30:00 PM | 3:00:00 PM | 2.00 | Gr 6 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 1 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 6:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 2 | 29-03-2024 | 6:15:00 PM | 7:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Shqipe Ukelli | BNurs--/23 Shëndeti Publik | Gr 3 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Basri Lenjani | N21 Ndihma Urgjente Mjekësore | Ligjerata | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Albana Hasaj Idrizaj | BADR-RC-3063/21 Praktika profesionale | Gr 3 | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 7:00:00 PM | 5.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Musa Oruqi | BNurs-NRS-3063.1/19 Kujdesi Shëndetësor në situate emergjente | Ligjerata | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Infermierisë | Nexhmije Gori | BNurs-Nrs-3061/21 Infermeria në kujdesin shtëpiak | Ligjerata | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Feim Gashi | BPhTh-PhThC-2044/22 Fizioterapia ne Reumatologji | Ligjerata | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
SHENDET PUBLIK DHE MJEDISOR | Demir Lima | SSH & E22 Sistemet Shëndetësore dhe Ekonomika Shëndetësore | Gr 1 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
SHENDET PUBLIK DHE MJEDISOR | Demir Lima | SSH & E22 Sistemet Shëndetësore dhe Ekonomika Shëndetësore | Ligjerata | 29-03-2024 | 2:00:00 PM | 2:45:00 PM | 1.00 | Ligjerata |
SHENDET PUBLIK DHE MJEDISOR | Demir Lima | SSH & E22 Sistemet Shëndetësore dhe Ekonomika Shëndetësore | Gr 1 | 29-03-2024 | 4:15:00 PM | 5:00:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Armend Jashari | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 1 | 29-03-2024 | 2:30:00 PM | 3:15:00 PM | 1.00 | Gr 1 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Armend Jashari | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 2 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:00:00 PM | 1.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Armend Jashari | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 3 | 29-03-2024 | 4:00:00 PM | 4:45:00 PM | 1.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Armend Jashari | BADR-RC-2046/22 Radioterapia | Gr 4 | 29-03-2024 | 4:45:00 PM | 5:30:00 PM | 1.00 | Gr 4 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Ardita Isufaj | BADR-EC-3061.3/21 Lëndë zgjedhore V. Mamografi | Gr 2 | 29-03-2024 | 12:00:00 AM | 1:45:00 PM | 2.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Berat Elshani | BADR-RC-1027/23 Radiologji e përgjithshme | Gr 2 | 29-03-2024 | 12:00:00 AM | 1:30:00 PM | 2.00 | Gr 2 |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Berat Elshani | BADR-RC-1027/23 Radiologji e përgjithshme | Gr 3 | 29-03-2024 | 3:15:00 PM | 4:45:00 PM | 2.00 | Gr 3 |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Feim Gashi | BPhTh-PhThC-2044/22 Fizioterapia ne Reumatologji | Ligjerata | 29-03-2024 | 1:00:00 PM | 2:45:00 PM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Loreta Marleku | BADR-RC-2044/22 Teknikat e imazherisë - 1 | Gr 2 | 29-03-2024 | 11:15:00 AM | 1:30:00 PM | 3.00 | Gr 2 |
Doktor i Stomatologjisë | Rina Bicaj | UGDP-DC-3064/21 Stomatologji Preventive | Gr 1 | 29-03-2024 | 12:00:00 AM | 12:45:00 AM | 1.00 | Gr 1 |
Doktor i Stomatologjisë | Veton Hoxha | UGDP-DC-3054.1/21 Kariesologji - 2 | Ligjerata | 29-03-2024 | 10:00:00 AM | 12:00:00 AM | 2.00 | Ligjerata |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 1 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | KL.PEJTON |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 2 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | KL.PEJTON |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 3 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | KL.PEJTON |
Bachelor i Shkencave të Radiologjisë Diagnostike | Bujar Imeri | BADR-EC-2048.1/22 Lëndë zgjedhore III. Imazheria pediatrike | Gr 4 | 29-03-2024 | 5:15:00 PM | 7:00:00 PM | 2.00 | KL.PEJTON |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Visar Bllaca | BPhTh-PhThC-3058/21 Praktika Klinike | Gr 3 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 1:45:00 PM | 5.00 | QKUK |
Bachelor i Shkencave të Fizioterapisë | Feim Gashi | BPhTh-PhThC-3058/21 Praktika Klinike | Gr 1 | 29-03-2024 | 9:00:00 AM | 1:45:00 PM | 5.00 | QKUK |
Copyright © 2024 Abacus Soft, All rights reserved.
Made with sweet